مکمل سیر و آویشن - Forever Garlic-Thyme

مکمل گارلیک تایم فوراور | سیر و آویشن فوراور

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : 65

این محصول تلفیقی از سیر بدون بو و گیاه آنتی اکسیدان معروف آویشن است. دو آنتی اکسیدان بی بو و قوی که موجب بهبود سلامتی می شوند و می تواند کلسترول بد خون را کاهش دهد. سیر حاوی (آلیسین) Allicin است که یک باکتری فوق العاده قوی می باشد و با عامل ایجاد بیماری مبارزه می کند. آویشن حاوی Thymol است که خاصیت ضد باکتریایی دارد.

این محصول به متابولیسم کمک کرده تا چربی ها ی بدن را به انرژی تبدیل کند و از بدن در مقابل رادیکال های آزاد محافظت می کند. همچنین  به حفظ سلامت سیستم تنفسی کمک می کند.

دیگر عناصر طبیعی در این محصول ماده Ajoene آجوئن ( نوعی ماده معدنی) و لسیتین است که به حل کردن چربی ها کمک می کند. ترکیبات سولفور سیر دارای خواصی مفید است. همچنین سیر حاوی ژرمانیوم و ماده معدنی است که به بالا بردن سیستم ایمنی بدن و سلنیوم کمک می کند.

هر کپسول حاوی معادل خوردن ۱۰۰۰ میلی گرم سیر، ۵ کپسول آن معادل یک حبه است.این محصول همچنین حاوی مقادیر کمی از پتاسیم، کلسیم، منیزیم، ویتامین های B و ویتامین C است.

مصرف سیر و آویشن در غذاها به هزاران سال پیش باز می گردد. در پاپیروس مصر متعلق به ۱۵۰۰ سال پیش از میلاد،۲۲ اثر درمانی سیر دربیماریهای مختلف مانند سردرد، گلودرد، ضعف جسمانی و غیره برشمرده شده است.

 

قیمت :